ŘASY a OBOČÍ

     

LASH LIFTING + LASH BOTOX  lamince a botoxová výživa řas

Tato technika spočívá v napnutí a zatočení řas na speciální silikonovou formu. Jedná se o šetrnou metodu díky certifikovaným produktům firmy MY LAMINATION. Řasy se natočí, prodlouží, vytáhnou, zvýrazní ( černě nabarví ) a díky nanesení hloubkové výživy LASH BOTOX zvětší svůj objem až o 50 %.  Tento efekt vydrží 4 - 7 týdnů a zároveň metoda zlepšuje růst i kvalitu řas. Ideální pro klientky s rovnými řasy, nebo pro ty, které se zbavily umělých řas a jejich vlastní jsou slabé, krátké a bez lesku.

LAMINACE OBOČÍ 

Laminace obočí je metoda pozvednutí a zvýraznění obočí. Pokud máte neposedné chloupky, které musíte každé ráno upravovat, je pro Vás laminace ideální. Proces spočívá v nanášení přípravku na jednotlivé chloupky, které se jinak kroutí a obočí působí neupraveně. Laminace chloupky narovná, zafixuje, vyplní a vyživí. Součástí procedury je také barvení, pro ještě lepší výsledek. Vaše obočí bude plné, husté a výrazné. Laminace, která je světovým trendem, vydrží 1 - 2 měsíce. 

MY LAMINATION je italská značka, která získala 95 ocenění po celém světě. Přípravky neobsahují bromid sodný, parabeny, parafin, minerální oleje, barvivo, silikon a formaldehyd.